Oferta pracy: Pracownik produkcji | Zakład Częstochowa

Ogólny zakres obowiązków:

 • przygotowywanie wyrobów do cynkowania,
 • zawieszanie i ściąganie detali oraz obróbka gotowych elementów po procesie cynkowania,
 • pakowanie i kompletacja gotowych elementów.

Profil kandydata:

 • zdolności manualne,
 • silna motywacja do pracy oraz gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
 • lojalność, sumienność i zaangażowanie w pracy,
 • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych) lub uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (0).

Masz pytania?

Odwiedź stronę "Pytania i odpowiedzi" lub skontaktuj się z nami

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Zobacz film i zapoznaj się z głównymi zadaniami na tym stanowisku

Wypełnij formularz rekrutacyjny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie, ul. Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów, jako administratora danych osobowych:

  Na czym polega praca na tym stanowisku?

  Zobacz film i zapoznaj się z głównymi zadaniami na tym stanowisku

  Wolisz wysłać CV e-mailem lub dostarczyć je osobiście?

  Istnieje możliwość osobistego zgłoszenia kandydatury poprzez udanie się do wybranego zakładu i przekazanie CV do działu kadr. Można również przesłać dokumenty bezpośrednio pocztą elektroniczną. W przekazanych lub przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie następujących oświadczeń: czytaj więcej…

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie, ul. Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów, jako administratora danych osobowych:
   • na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego.
    Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rodo@ocynkownia.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby Spółki, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji.
   • (opcjonalne) na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych w okresie 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
    Informujemy, że udzielenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rodo@ocynkownia.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby Spółki.
  2. Proszę również o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującego oświadczenia:
   „Potwierdzam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dla Kandydatów do pracy.”

  Zakład Częstochowa

  ul. Wojciecha Korfantego 29
  42-202 Częstochowa
  +48 34 367 60 00
  czestochowa@ocynkownia.pl