Oferta pracy: Pracownik działu księgowości | Zakład Chrzanów

Ogólny zakres obowiązków:

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupów (w tym transakcji zagranicznych) oraz sprawdzanie poprawności rejestrów VAT,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie dokumentów magazynowych,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • rozliczanie rozrachunków,
  • przygotowanie zestawień i raportów finansowych,
  • sporządzanie deklaracji do GUS.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata,
  • wykształcanie wyższego kierunkowego z zakresu rachunkowości, finansów i ekonomii,
  • znajomość ustawy rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z ukierunkowaniem na Excel),
  • systematyczność, sumienność i dokładność w działaniu,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • możliwość przystąpienia do FitProfit.

Masz pytania?

Odwiedź stronę "Pytania i odpowiedzi" lub skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz rekrutacyjny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie, ul. Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów, jako administratora danych osobowych:

    Wolisz wysłać CV e-mailem lub dostarczyć je osobiście?

    Istnieje możliwość osobistego zgłoszenia kandydatury poprzez udanie się do wybranego zakładu i przekazanie CV do działu kadr. Można również przesłać dokumenty bezpośrednio pocztą elektroniczną. W przekazanych lub przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie następujących oświadczeń: czytaj więcej…

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie, ul. Kroczymiech 38, 32-500 Chrzanów, jako administratora danych osobowych:
      • na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego.
        Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rodo@ocynkownia.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby Spółki, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji.
      • (opcjonalne) na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych w okresie 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
        Informujemy, że udzielenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rodo@ocynkownia.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby Spółki.
    2. Proszę również o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującego oświadczenia:
      „Potwierdzam, że zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dla Kandydatów do pracy.”

    Zakład Chrzanów

    ul. Kroczymiech 38
    32-500 Chrzanów
    +48 32 649 70 00
    chrzanow@ocynkownia.pl